Media entity Lottie (2.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: yes
bs: da

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
