Media entity Lottie (2.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Background
fi: Tausta

en: no
fi: ei

en: Count
fi: Laskuri

en: Mode
fi: Tila

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: normal
fi: normaali

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: About
fi: Tietoja

en: Speed
fi: Nopeus

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
