Media entity Lottie (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: yes
gu: હા

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે
