Media entity Lottie (2.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: yes
hy: այո

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: no
hy: ոչ

en: Count
hy: քանակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
