Media entity Lottie (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
