Media entity Lottie (2.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: yes
oc: òc

en: Name
oc: Nom

en: Background
oc: Rèireplan

en: no
oc: non

en: Count
oc: Descompte

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.
