Media entity Lottie (2.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: yes
pt: sim

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: no
pt: não

en: Count
pt: Contagem

en: Mode
pt: Modo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: About
pt: Sobre

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não é possível escrever no diretório %directory.
