Media entity Lottie (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: yes
sl: da

en: Name
sl: Ime

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: normal
sl: normalna

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: About
sl: O modulu
