Media entity Lottie (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: yes
te: అవును

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: no
te: కాదు

en: Count
te: లెక్క

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.

en: About
te: గురించి
