Media entity Lottie (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: yes
af: ja

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Normal
af: Normaal

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
