Media entity Lottie (2.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: yes
am: አዎ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Mode
am: ሁኔታ

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።
