Media entity Lottie (2.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: yes
be: так

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: no
be: не

en: Count
be: Колькасць

en: Mode
be: Лад

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: About
be: Аб

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.
