Media entity Lottie (2.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: yes
bg: да

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: no
bg: не

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: Media
bg: Медия

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
