Media entity Lottie (2.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: yes
eu: bai

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: no
eu: ez

en: Count
eu: Zenbatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: normal
eu: arrunta

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.
