Media entity Lottie (2.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: yes
hr: da

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Background
hr: Pozadina

en: no
hr: ne

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: About
hr: Opis

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
