Media entity Lottie (2.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: no
ka: არა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
