Media entity Lottie (2.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: yes
mr: हो

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
