Media entity Lottie (2.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: yes
fa: بله

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: no
fa: خیر

en: Count
fa: شمارش

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: About
fa: درباره

en: Speed
fa: سرعت

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
