Media entity Lottie (2.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: no
ta: இல்லை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
