Media entity Lottie (2.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
