Media entity Lottie (2.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: no
bo: མིན

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
