Media entity Lottie (2.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: yes
jv: ya

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: no
jv: ora

en: Count
jv: Jumlah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: About
jv: Ngenani

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
