Media entity Lottie (2.0.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: yes
ne: हो

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: no
ne: हैन

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: About
ne: बारेमा
