Media entity Lottie (2.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: yes
ps: هو

en: Name
ps: نوم

en: no
ps: نه

en: Count
ps: شمیر

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
