Media entity Lottie (2.0.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Version
th: รุ่น

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: no
th: ไม่

en: Count
th: จำนวน

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory
