Media entity Lottie (2.0.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: yes
vi: có

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: Background
vi: Nền

en: no
vi: không

en: Count
vi: Số lượng

en: Mode
vi: Chế độ

en: Normal
vi: Bình thường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: normal
vi: bình thường

en: Frames
vi: Các khung

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Speed
vi: Tốc độ

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
