Media entity Lottie (2.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: yes
hi: हां

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: no
hi: नहीं

en: Count
hi: गुणांक

en: Mode
hi: प्रकार

en: Normal
hi: सामान्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: The directory %directory does not exist.
hi: निर्देशिका %directory अस्तितव में नही है|

en: About
hi: के बारे में
