Media entity Lottie (2.1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: no
ast: non

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
