Media entity Lottie (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: yes
az: bəli

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: no
az: yox

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: About
az: Haqqında

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.
