Media entity Lottie (2.1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: yes
el: ναι

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: no
el: όχι

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: About
el: Περί

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.
