Media entity Lottie (2.1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: no
he: לא

en: Count
he: כמות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: normal
he: רגילה

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: About
he: אודות

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
