Media entity Lottie (2.1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: yes
is: já

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Background
is: Bakgrunnur

en: no
is: nei

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: About
is: Um

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
