Media entity Lottie (2.1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Speed
kn: ವೇಗ
