Media entity Lottie (2.1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: yes
lv: jā

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background
lv: Fons

en: no
lv: nē

en: Count
lv: Skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: normal
lv: normāla

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: About
lv: Par

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
