Media entity Lottie (2.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Name
mn: Нэр

en: no
mn: үгүй

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.
