Media entity Lottie (2.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Name
my: အမည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: normal
my: ပုံမှန်

en: About
my: အကြောင်း
