Media entity Lottie (2.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: yes
nn: ja

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei

en: Mode
nn: Modus

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.
