Media entity Lottie (2.1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: yes
sk: áno

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: no
sk: nie

en: Count
sk: Počet

en: Mode
sk: Režim

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: normal
sk: normálny

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.
