Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: yes
sv: ja

en: Name
sv: Namn

en: Background
sv: Bakgrund

en: no
sv: nej

en: Count
sv: Antal

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.
