Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: no
ar: لا

en: Count
ar: العدد

en: Mode
ar: النمط

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: normal
ar: عادية

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: About
ar: حول

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.
