Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: yes
cs: ano

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: no
cs: ne

en: Count
cs: Počet

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: normal
cs: normální

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: About
cs: Popis

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
