Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: normal
eo: normala

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.
