Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: yes
et: jah

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Background
et: Taust

en: no
et: ei

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: normal
et: tavaline

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: About
et: Programmist

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
