Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: yes
gl: si

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: no
gl: non

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.
