Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: no
km: ទេ

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: About
km: អំពី

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
