Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: no
ku: نەخێر

en: Count
ku: ژمارە

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: About
ku: دەربارە
