Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: yes
lt: taip

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: no
lt: ne

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: normal
lt: normalus

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: About
lt: Apie

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas
