Media entity Lottie (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background
ug: تەگلىك

en: no
ug: ياق

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: About
ug: ھەققىدە
