Media entity remote document (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
