Media entity remote document (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: General
el: Γενικά
